OPIEKUNOWIE ROKU 2015/2016


Opiekun: Rok: E-mail:
mgr Mirosław  Koziarski etnolingwistyka I rok miroslaw.koziarski@gmail.com
dr Tomasz Borowiak etnolingwistyka II rok debelleme@poczta.onet.pl; tomboro@amu.edu.pl
mgr Paula Trzaskawka etnolingwistyka III rok paulagrzadko@gmail.com
mgr Mirosław  Koziarski językoznawstwo i nauka o informacji I rok miroslaw.koziarski@gmail.com
dr Tomasz Borowiak językoznawstwo i nauka o informacji II rok debelleme@poczta.onet.pl; tomboro@amu.edu.pl
mgr Paula Trzaskawka językoznawstwo i nauka o informacji III rok paulagrzadko@gmail.com
dr Victoria Kamasa językoznawstwo komputerowe I rok vkamasa@amu.edu.pl 
dr Jolanta  Bachan językoznawstwo komputerowe II rok jolabachan@gmail.com; jbachan@amu.edu.pl
dr Milena Hadryan językoznawstwo komputerowe III rok milenah@amu.edu.pl
dr Paweł Kida filologia koreańska I rok pawelkida@gmail.com
dr Anna Borowiak filologia koreańska II rok annaboro@amu.edu.pl
dr Aleksandra Hans filologia koreańska III rok hola@amu.edu.pl
dr Aleksandra Muga-Bartkowiak filologia węgierska I rok olamuga@gmail.com; olamuga@amu.edu.pl
dr Paweł Kornatowski filologia węgierska II rok pawkorn@amu.edu.pl
dr Karolina  Kaczmarek filologia węgierska III rok karkacz@amu.edu.pl
mgr Jakub Królczyk filologia wietnamska I rok krolczyk.jakub@gmail.com,  jakub.krolczyk@amu.edu.pl
mgr Beata Nadzieja filologia wietnamska II rok brnad@wp.pl
dr Izabela Orchowska filologia wietnamska III rok izaorch@poznan.home.pl
mgr Nina Trzaska filologia nowogrecka I rok vampira@onet.eu
prof. dr hab. Krystyna Tuszyńska filologia nowogrecka II rok krystusz@interia.pl
prof. dr hab. Krystyna Tuszyńska filologia nowogrecka III rok krystusz@interia.pl
mgr Martyna Kokotkiewicz filologia fińska II rok martynak@amu.edu.pl
dr Desy Teija Gumilar filologia indonezyjsko-malajska I rok teijagumilar@yahoo.com teija@amu.edu.pl
dr Magdalena Kębłowska filologia indonezyjsko-malajska III rok kmagda@amu.edu.pl
dr Piotr Grablunas filologia litewska I rok grablunas@wp.pl; grablun@amu.edu.pl
dr Jowita Niewulis-Grablunas filologia litewska III rok punskas@amu.edu.pl; nevulis@interia.pl
dr Justyna Prusinowska filologia łotewska II rok prusinowska@vp.pl; justpru@amu.edu.pl